Вітання президента НОК України Вадима Гутцайта з нагоди 33-ї річниці заснування Національного олімпійського комітету України
22 Грудня 2023 Поділитися
Вітання президента НОК України Вадима Гутцайта з нагоди 33-ї річниці заснування Національного олімпійського комітету України

Дорогі друзі, шановна олімпійська родино! Сьогодні ми відзначаємо 33-ту річницю з дня заснування Національного олімпійського комітету України. Це важливий момент, коли ми згадуємо про наші перемоги, досягнення та пройдений шлях.

За ці роки ми разом зазнали багато випробувань, але об’єдналися і продовжуємо стояти на захисті нашої країни та її честі на світових спортивних аренах.

Щиро дякую усім засновникам та членам НОК різних років, атлетам, тренерам та ветеранам спорту, фахівцям і партнерам, представникам ЗМІ, усім поціновувачам спорту, кому небайдужі олімпійські цінності, хто своєю щоденною працею підтверджує вірність олімпійським ідеалам та прославляє Україну.

У цей святковий момент не можу не висловити глибоку вдячність українським воїнам, які на передовій захищають нашу країну від агресора. Їхній героїзм та самопожертва – наша гордість і невичерпне джерело натхнення.

Наступний рік – олімпійський, що робить його особливим для всього спортивного співтовариства. Зичимо успіхів юним спортсменам на Зимових юнацьких Олімпійських іграх в Канвондо та підтримуємо нашу дорослу збірну, яка готується до Ігор XXXIII Олімпіади в Парижі. Нехай ці події принесуть нашій країні справжню радість та великі перемоги.

Спорт об'єднує нас, надихає та зміцнює. Бажаю миру, оптимізму та нових спортивних відкриттів для кожної української родини!

Медіа