Нагороди знайшли адресатів: жіноче обличчя українського спорту
22 Грудня 2023 Поділитися
Нагороди знайшли адресатів: жіноче обличчя українського спорту

Сьогодні у межах Всеукраїнського форуму атлетів президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон з фехтування Вадим Гутцайт та голова Комісії НОК України «Жінки в спорті», бронзова призерка Олімпійських ігор з гандболу Лариса Заспа вручили спеціальні нагороди НОК України «Жінки та спорт».

Конкурс проводився вперше, і його переможницями стали: у номінації «Краса та слава» – Ольга Харлан; у номінації «Тренер» –  Світлана Саідова; у номінації «Антураж» – Оксана Вацеба. Детальніше про переможниць – у новині на сайті НОК України.

Під час заходу нагороди отримали Світлана Саідова та Оксана Вацеба. Ользі Харлан нагороду було вручено напередодні, під час зустрічі в Олімпійському домі.

Вадим Гутцайт подякував лауреаткам нагороди «Жінки та спорт» за їхню працю та відданість спорту. На адресу Світлани Бурханівни очільник НОК України сказав «Ви – золотий фонд тренерів України! Завдяки Вам ми маємо Олімпійських призерок та переможниць багатьох міжнародних змагань».Представляючи Оксану Михайлівну, Олімпійський чемпіон та лідер олімпійської спільноти сказав: «Усі бачать спортсменів і знають тренерів. Але є багато людей, які працюють тихо і спокійно, та від них залежить дуже багато. Ви працюєте на результат і Україну!». 

До слова варто зазначити, що віднедавна Оксана Вацеба очолила Комісію НОК України «Закордонне українство», серед завдань якої – поглиблення співпраці із закордонними українцями для популяризації досягнень українських спортсменів та пропагування здорового способу життя.Своєю чергою привітала та подякувала нагородженим за роботу і Лариса Заспа. Вона наголосила, що кожна жінка, яка сьогодні працює у сфері спорту та фізичної культури, заслуговують на повагу. Та переможниці конкурсу безперечно варті найвищих нагород. Тож побажала їм ще якомога довше продовжувати свою справу на благо олімпійського руху й України.

Медіа