DoLikeOlympians – у Гончарівському ліцеї імені героя АТО Дмитра Степанченка
25 Грудня 2023 Поділитися
DoLikeOlympians – у Гончарівському ліцеї імені героя АТО Дмитра Степанченка

У цьому навчальному закладі навчаються переважно діти військовослужбовців, які мужньо захищають незалежність України. Тож ліцеїсти знають, наскільки важливо бути у хорошій фізичній формі та загартовувати себе фізично й психологічно.

Нещодавно учні ліцею продемонстрували свої вміння та спритність під час спортивних змагань, організованих у рамках Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді «Do Like Olympians».

На захід до ліцеїстів завітали: член Виконкому Відділення НОК України в Чернігівській області, директор Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ігор Ліфар, член Відділення, голова Спілки ветеранів спорту Чернігівщини, заслужений тренер України з дзюдо та самбо Петро Лобас.

Вони привітали дітей з різдвяно-новорічними святами та розповіли про олімпійські види спорту, історію Олімпійських ігор, видатних спортсменів Чернігівщини. А також нагородили переможців і призерів спортивної частини заходу медалями і грамотами. Усі учасники заходу отримали сувенірну атрибутику від олімпійського осередку Чернігівщини.

Медіа