Благодійний захід «Діти Героїв» для дітей військовослужбовців Збройних Сил України
18 Грудня 2023 Поділитися
Благодійний захід «Діти Героїв» для дітей військовослужбовців Збройних Сил України

Відділення НОК України в Чернігівській області приєдналося до свята, організованого для дітей та їхніх батьків із Ніжинського району, міста Ніжина, Коропської та Городнянської громад.

У спортивній частині заходу діти дізналися про олімпійський рух, Олімпійські ігри, разом із кандидатом у майстри спорту України з легкої атлетики, переможницею національних та обласних змагань Ольгою Діденко виконали руханку, після чого взяли участь у веселих стартах, які провів заслужений працівник фізичної культури та спорту Дмитро Пиріжок.

За участь у спортивних змаганнях усі діти отримали медалі, грамоти та олімпійські подарунки.

Цього дня на учасників заходу чекало багато подарунків та сюрпризів. Свято підготували: зірка YouTube, кандидат наук і всесвітньовідомий гід Ервін МІДЕН, кінологічний центр ГУНП в Чернігівській області, українська біатлоністка, заслужений майстер спорту України, призерка чемпіонатів світу, Європи та Кубків світу з біатлону та учасниця Олімпійських ігор, керівниця НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш, Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2 м. Чернігова на чолі з директоркою Регіною Гусак, Організація Червоного Хреста України, українська співачка Ольга Зеленська та гурт «Смоляни», волонтери ініціативної групи «Стара Подусівка».

Медіа