Сінгапур готується до перших літніх Юнацьких ігор
03 Листопада 2008 Поділитися
Сінгапур готується до перших літніх Юнацьких ігор

Координаційна комісія МОК з питань підготовки до Юнацьких Олімпійських ігор-2010 завершила свій перший візит до столиці Ігор – Сінгапура. «Минуло 8 місяців з того моменту, як було прийнято рішення про те, що Сінгапур прийматиме перші в історії літні Юнацькі Олімпійські ігри.

За цей час вже помітний рух уперед як в організації так і в підготовці, впевнений, що ми й надалі зможемо розраховувати на повну підтримку зі сторони влади та місцевого населення, адже всі розуміють яка відповідальність покладена на кожного», - зазначив Голова Координаційної комісії Сергій Бубка.
У ході візиту Організаційний комітет Сінгапура презентував членам Комісії спортивні об’єкти та місце їх розміщення, розташування олімпійського селища, яке розраховане на 5000 чоловік, а також культурно-освітні програми, адже вони відіграватимуть важливу роль під час Ігор.
За словами Сергія Бубки під час візиту, піднімалося питання проведення естафети Олімпійського вогню.
«Якщо буде витриманий такий темп, який взяв зараз Оргкомітет, то через 22 місяці на нас чекатиме справжнє спортивне свято», - наголосив Голова Координаційної комісії МОК, президент НОК Сергій Бубка.


НОК України
www.noc-ukr.org  

 

Медіа