«Нас чекає перемога. Але до неї веде тернистий шлях», - експрезидент Федерації баскетболу Києва, захисник України Макс Сергєєв
03 Січня 2024 Поділитися
«Нас чекає перемога. Але до неї веде тернистий шлях», - експрезидент Федерації баскетболу Києва, захисник України Макс Сергєєв

Багато років Макс Сергєєв присвятив спортивній журналістиці – працював у газеті «Команда», проєкті «basket.com.ua», коментував на телеканалі «Мегаспорт», і очолював Федерацію баскетболу Києва. Та вже майже 2 роки він служить у десантно-штурмових військах ЗСУ, має позивний Каннолі, веде власний телеграм-канал і будує плани щодо розбудови України.

«Я проходив військову службу, але це було дуже давно. Строкову службу закінчив старшим сержантом прикордонних військ України. В перші дні навали ми очікували русню на вулицях Києва з хвилини на хвилину... На другий день пішов у військкомат, пробув там до вечора. Черга у військкоматі була величезною. До мене вона так і не дійшла»,- поділився спогадами  старший сержант ЗСУ журналісту Champion.com.ua на початку 2023 року.

І хоча зараз військовий із позивним Каннолі більше переймається справами військовими, в його житті спорт і олімпійська родина займає не останнє місце. «Я можу точно сказати, що баскетбольна спільнота — це люди, які допомагають дуже сильно. Допомагають люди, від яких я такої допомоги взагалі б не очікував», - сказав він в іншому інтерв’ю, для basket.com.ua.

«Нас чекає перемога. Але до неї веде тернистий шлях. А потім потрібно розбудовувати країну. Й економічно, й мілітарно. Ми маємо стати такою країною, на яку міг би орієнтуватися світ. Ми повинні виглядати потужними на фоні будь-кого зі своїх географічних сусідів. Щоб люди бажали лишитися тут, в Україні, а не йти кудись за пенсіями та виплатами», - виважено розмірковує Макс Сергєєв.

Більше про шлях Макса Сергєєва до лав захисників, його військові будні, поранення, зміни в свідомості та мрії, а також погляд на рішення МОК і ставлення до російських та окремих українських спортсменів - в інтерв’ю Champion.com.ua та basket.com.ua.

Фото - Чемпіон.

Медіа