«Олімпійський екомодуль» у Колоденському ліцеї
21 Грудня 2023 Поділитися
«Олімпійський екомодуль» у Колоденському ліцеї

На Рівненщині Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab завершує 2023 рік у Колоденському ліцеї Корнинської територіальної громади.

Тут відбулася зустріч із майстром спорту України, переможцем всеукраїнських змагань з настільного тенісу Михайлом Марчуком.

Після інформації про роль екології в міжнародному спортивному русі зустріч продовжилась тематичною вікториною. Тут кожен міг не лише перевірити свої знання на екологічну та спортивну тематику, а й за правильну відповідь отримати олімпійські сувеніри.

Теоретична частина заходу продовжилась інтенсивною розминкою та майстер-класом від відомого спортсмена. Кожен охочий мав нагоду випробувати свої сили в індивідуальних конкурсах та отримати практичні поради гри у настільний теніс від Михайла.

На завершення всі учасники отримали брендовану сувенірну продукцію проєкту та, звичайно, масу позитивних емоцій. Захід проходив за ініціативи Відділення НОК України в Рівненській області та за підтримки комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Медіа