Хмельницькі олімпійці продовжують опікуватися дітьми Плужненського ліцею
21 Грудня 2023 Поділитися
Хмельницькі олімпійці продовжують опікуватися дітьми Плужненського ліцею

Різдвяно-новорічні свята – час для добрих справ і здійснення мрій. Відділення Національного олімпійського комітету в Хмельницькій області 12 років поспіль шефствує над Плужненським ліцеєм, де виховуються діти з родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Протягом років активісти олімпійського осередку підтримують постійний контакт із керівництвом закладу та допомагають вирішувати нагальні потреби, влаштовують різноманітні пізнавальні, оздоровчі та активні рухові заходи для дітей, аби вони не відчували себе самотніми.

У  поточному році, традиційно, обласне Відділення НОК України вирішило привітати ліцеїстів зі святами. Днями група учнів молодших класів разом із вихователями і вчителями ліцею побували в офісі Відділення НОК України.

Діти ознайомились із багатьма цікавими олімпійськими символами, поспілкувалися з дворазовим учасником Зимових Олімпійських ігор 1992 та 1994 років бобслеїстом Олександром Бортюком та першим заступником голови Відділення Віктором Флентіним.

У подарунок ліцеїсти та їхні наставники отримали комплект футболок, спортивний інвентар, друковану поліграфічну і сувенірну продукцію.

Кажуть, що чужих дітей не буває, а буває мало любові. Це розуміє й олімпійська родина краю, даруючи дітям радість та надію.

Медіа