«Разом до перемоги! Ми сильні! Разом з вами всіх подолаємо!» - захисники подякували українським олімпійцям за підтримку
10 Січня 2024 Поділитися
«Разом до перемоги! Ми сильні! Разом з вами всіх подолаємо!» - захисники подякували українським олімпійцям за підтримку

Понад 30 юних українських спортсменів із різних олімпійських видів спорту напередодні Нового 2024 року підготували символічний подарунок для тих, хто зустрічає свята далеко від дому – захисників України. Свої підписи та побажання на Державному прапорі України для військових залишили члени юнацької збірної команди України – учасники IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор Канвондо-2024, представники штабу офіційної делегації, а також Олімпійські чемпіони: Вадим Гутцайт (фехтування; президент НОК України), Олександр Абраменко (фристайл) та Олена Білосюк (біатлон).

Прапор України з підписами та побажаннями атлетів отримали бійці 71 окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. У відповідь військові записали відеозвернення

подяки. «Разом з вами всіх подолаємо!» - головні слова, важливі для кожного, хто чекає і наближає Перемогу.

Довідково:

На рахунку 71 окремої єгерської бригади – чимало успішних операцій по знищенню ворога та ворожої техніки. Бойовий шлях бійців простягнувся від лісів Харківщини до степів на Луганщині, Донеччині та Запоріжжі.

6 грудня 2022 року указом Президента України Володимира Зеленського бригада була відзначена почесною відзнакою «За мужність та відвагу».  

Команда НОК України ще раз висловлює щиру вдячність бійцям 71 окремої єгерської бригади за відданість Україні, українському народу та своїй справі! Разом до Перемоги! Слава Україні!

А юнацькій збірній бажаємо успішно виступити на IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор Канвондо-2024 та гідно нести прапор нашої Держави серед 80-и країн, які братимуть участь в Іграх!


Медіа