У Вінниці відзначили найкращих спортсменок з художньої гімнастики за 2023 рік
11 Січня 2024 Поділитися
У Вінниці відзначили найкращих спортсменок з художньої гімнастики за 2023 рік

На базі спортивного комплексу «Здоров'я» відбувся захід Вінницької обласної федерації з художньої гімнастики, що об’єднав понад сто спортсменів області. Показові виступи гімнасток, промови, нагороди та подарунки зробили цей день незабутнім.

Зокрема, відзнаку отримала найкраща гімнастка Вінниччини, членкиня Національної збірної команди України, чемпіонка та призерка Кубків тa чемпіонатів України, учениця Вінницької школи вищої спортивної майстерності Лейла Юсіфзаде.

Багатьом спортсменкам присвоєно омріяні розряди «Кандидат у майстри спорту України» та Перший розгляд з художньої гімнастики.

Представниці збірної команди Вінницької області, які впродовж року відстоювали честь області на змаганнях різного рівня, отримали різні нагороди.

Від голови Обласного відділення НОК України у Вінницькій області, голови Вінницької ОВА Сергія Борзова було передано сертифікат на 100 тисяч гривень для придбання предметів для збірної команди з художньої гімнастики Вінницької області.

Перший заступник голови Вінницької ОДА Наталія Заболотна привітала усіх  юних спортсменок: «Ви плідно працювали увесь рік, представляли Вінниччину на національних та міжнародних майданчиках. Долали власні страхи, внутрішні бар‘єри, щоразу покращували свій результат. Дякую тренерам, які завжди були поруч. Сильні сторони підкреслювали, а слабкі робили сильними. Щиро розумію батьків дівчат, які іноді жертвують своїм особистим графіком, часом, докладають неймовірні зусилля та підтримують їх за будь-яких здобутих результатів. Бажаю усім кращого 2024 року! Нехай у ньому реалізуються усі особисті плани та мрії. Розвиток художньої гімнастики на Вінниччині лише набирає обертів. У нас створені і діють відділення у Вінницькій обласній комплексній спортивній дитячо-юнацькій школі та у Вінницькій школі вищої спортивної майстерності. Цим може пишатися не кожна область України», - наголосила вона.

Медіа