«Do like Olympians» завітав на змагання з легкої атлетики «Кубок Поділля» у Вінниці
15 Січня 2024 Поділитися
«Do like Olympians» завітав на змагання з легкої атлетики «Кубок Поділля» у Вінниці

Понад 200 спортсменів із Вінниччини, Хмельниччини, Житомирщини та Кропивницького взяли участь у відкритих змаганнях із легкої атлетики «Кубок Поділля», що тривали 12 та13 січня в легкоатлетичному манежі «Колос» міста Вінниці.

На початку заходу спортсмени, їхні близькі, організатори та гості спортивного свята» вшанували загиблих Героїв України, усіх захисників та захисниць, які віддали своє життя заради миру на нашій землі. Також з рукою на серці виконали гімн України.

За дорученням голови Відділення НОК України у Вінницькій області Сергія Борзова виконавчий директор Відділення Сергій Пліхта привітав учасників змагань та побажав їм досягнути олімпійських вершин.

У межах заходу відбувся також Всеукраїнський проєкт «Do like Olympians» за участі легкоатлетів-олімпійців.

«Приємно було зустріти видатних спортсменів, учасників Олімпійських ігор: Руслана Єременка, Петра Сарафанюка та Вадима Адамчука. Хочу зазначити, що Вінниччина багата на видатних легкоатлетів, і наша команда залюбки долучається до усіх активностей Федерації легкої атлетики та прагне підтримувати юних спортсменів», - зазначив Сергій Пліхта.

Відомі спортсмени підтримували підлітків під час змагань. За призові місця та нагороди змагалися юнаки та дівчата 2007 року народження та молодші. Вони долали бігові дистанції, виконали стрибки у довжину та штовхали ядро. Завершились змагання урочистим нагородженням переможців та фотосесією.

Медіа