«Do like Olympians» із Денисом Солоненком
04 Грудня 2023 Поділитися
«Do like Olympians» із Денисом Солоненком

У перший день зими у боксерському клубі «Січкарук» Вінниці відбувся Всеукраїнський проєкт «Do like Olympians» із учасником XXXI Літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Женейро Денисом Солоненком. У заході взяли участь 30 юних боксерів віком від 5 до 14 років.

Серед поважних гостей був присутній виконавчий директор Відділення НОК України у Вінницькій області Сергій Пліхта. На початку зустрічі він звернувся до присутніх: «За дорученням голови обласного олімпійського відділення Сергія Борзова хочемо привітати вас із цим чудовим святом. Do like Olympians – це проєкт, на який ми сьогодні запросили Дениса Солоненка. І у вас є чудова можливість поспілкуватися зі спортсменом, отримати корисні поради та провести гарно час».

Після урочистої частини було проведено Олімпійську вікторину. Питання стосувались спортивної карʼєри Дениса та цікавих моментів у його боксерському житті. За правильні відповіді учасники отримували футболки від НОК України.

Було цього дня і відкрите тренування, під час якого боксери спарингували між собою на рингу, а молодші учасники удосконалювали свою майстерність під керівництвом своїх тренерів.

Медіа