На Сумщині #DoLikeOlympians обʼєднав учнів та їх батьків
04 Грудня 2023 Поділитися
На Сумщині #DoLikeOlympians обʼєднав учнів та їх батьків

З нагоди 10-річчя традиційного «Фестивалю cпорту, краси та здоров'я» у стінах спортивного залу Лебединської загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 6 відбувся проєкт #DoLikeOlympians.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась голова Вiддiлення Національного олімпійського комітету України в Сумській області, срібна призерка Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з біатлону Олена Петрова. Вона побажала учасникам змагань перемоги, а всім присутнім – здоров'я, наснаги і миру.

Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері. Захід розпочався з виступу ансамблю закладу з піснею «За Україну» та з показового виступу хореографічного колективу «Соняшник».

Виступи боксерів під керівництвом Віталія Орехова перехопили подих кожного із присутніх у залі. Стипендіат Відділення НОК України в Сумській області Анастасія Семерня провела спортивну розминку та зарядила учасників гарними емоціями та позитивним настроєм.

Під час проходження естафет «Біатлон», «Фітбол», «Не спіши, щоб встигнути», «Ткач» діти показали свою спритність, витривалість, ви­нахідливість, силу та командний дух. Учасники та вболівальники гучно підтримували один одного. В кінці переможці та призери змагань були нагороджені подарунками від НОК України. На згадку про спортивний захід залишаться теплі спогади та фото.

Медіа