Бліц-Форум «The Coubertin Award» пройшов у дніпровському ліцеї імені П’єра де Кубертена
17 Січня 2024 Поділитися
Бліц-Форум «The Coubertin Award» пройшов у дніпровському ліцеї імені П’єра де Кубертена

У Дніпровському ліцеї № 142 імені П’єра де Кубертена цього року заснована найпрестижніша нагорода для ліцеїстів 10-х класів – медаль «The Coubertin Award».

15 січня 2024 року такою медаллю вперше були нагороджені учні, які взяли участь у всіх заходах І Бліц-Форуму «The Coubertin Award» та подолали мінімальний поріг вимог у кожному з них.

На урочисту Церемонію нагородження ліцеїстів медаллю «The Coubertin Award» завітали уславлені спортсмени міста Дніпро: срібна призерка Олімпійських ігор 1996 року в Атланті Діна Міфтахутдинова (академічне веслування) та бронзовий призер Олімпійських ігор 2004 року в Афінах Леонід Шапошніков (академічне веслування).


Бліц-Форум в ліцеї проведений за моделлю Міжнародних молодіжних Форумів П’єра де Кубертена, який що два роки проводить Міжнародний Комітет П’єра де Кубертена та на яких ліцеїсти представляли Україну вже тричі, адже ліцей № 142  міста Дніпро є єдиним представником України у Міжнародній мережі Шкіл П’єра де Кубертена. 

Під час Урочистої Церемонії нагородження учасники І Бліц-Форуму «The Coubertin Award» продемонстрували результати своєї роботи у багатьох заходах та майстеркласах, які протягом тижня для них проводили фахівці – вчителі ліцею.

Захід містив у собі різні напрямки: мотиваційний тренінг, дискусійний клуб з теми олімпійських цінностей англійською, паралімпійський спорт та спортивні змагання, творчі майстерні «Ораторське мистецтво, «STEM», малювання, танок. Домашнім завданням для дітей була підготовка виступу «Вільна та незламна моя Україна».

Окрім медалей «The Coubertin Award» учасники отримали Сертифікати, які стали підтвердженням та визнанням їхнього прагнення самовдосконалення та наполегливої роботи над собою, а також  подарунки від Обласного відділення НОК України.

Усі заходи Бліц-Форуму «The Coubertin Award» сплановані згідно з підходом Міжнародного Комітету П’єра де Кубертена до цілісного та гармонійного виховання молоді на основі п’яти напрямків навчання в рамках олімпійської освіти: спортивні зусилля, соціальна поведінка, моральна поведінка, олімпійські знання та музична й художня творчість.

Медіа