Юні футболісти з Бучі – гості Олімпійського дому
17 Січня 2024 Поділитися
Юні футболісти з Бучі – гості Олімпійського дому

Багато дітей мріють побувати в Олімпійському комітеті, поспілкуватися з Олімпійськими чемпіонами, отримати автограф титулованих спортсменів та зробити спільне фото з ними. Сьогодні, 17 січня, така мрія здійснилася для юних вихованців Дитячої футбольної академії О. Алієва.

Після невеличкої екскурсії Олімпійським домом 25 юних футболістів разом зі своїм тренером зустрілися з Олімпійськими чемпіонами – Вадимом Гутцайтом (фехтування) та Олександром Абраменком (фристайл), і призерами Олімпійських ігор – Валерієм Андрійцевим (боротьба вільна) та Оленою Яценко (гандбол). Титуловані олімпійці розповіли про свій шлях у спорті та участь у найважливіших змаганнях – Олімпіаді, а також дали влучні настанови для підростаючого покоління.
 «Сила волі. Характер. Віра в себе. Віра в перемогу. Ніколи не можна опускати руки. Якщо в тебе є шанс, – ти ще не програв! Тобі треба боротися далі і вірити, що все зможете!», – таку настанову дітям дав президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт.

 Олександр Абраменко розповів про те, що «знайомство» зі спортом також розпочав із футболу. Він розповів про свої «уроки» перемог і побажав дітям завжди вірити у свої сили та до останнього вірити у те, що все можливе.

Валерій Андрійцев акцентував увагу на чесній боротьбі та силі конкурентів, яких не варто недооцінювати. Олена Яценко як представниця ігрового виду спорту зосередилась на цінності команди та відповідальності один за одного.


Крім того, відомі спортсмени відповіли на запитання дітей та їхнього тренера і залишили свої побажання та підписи на олімпійському прапорі, який передали для Академії спорту.
Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері. На згадку залишаться позитивні емоції, символічні подарунки, фото та автографи Олімпійських чемпіонів і призерів.

Медіа