Дніпропетровщина вболіває за збірну України на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх Канвондо–2024
19 Січня 2024 Поділитися
Дніпропетровщина вболіває за збірну України на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх Канвондо–2024

18 січня за ініціативи голови Відділення НОК України у Дніпропетровській області Михайла Кошляка та керівництва обласних федерацій хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах у Дніпрі на Льодовій арені відбувся захід на підтримку збірної України, яка бере участь у IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх в корейському Канвондо.

За словами очільника Відділення НОК України на Дніпропетровщині, такі заходи сприяють розвитку спорту та надають підтримку спортсменам, які представлятимуть Україну на найвищому рівні.

«Такі заходи об’єднують і ми розуміємо, що юним спортсменам зараз, як ніколи, потрібна наша підтримка», – зазначив голова обласного олімпійського осередку Михайло Кошляк.

За словами керівників федерацій, попри те, що цьогоріч в складі збірної України на зимових Юнацьких Олімпійських іграх немає представників Дніпропетровщини, зараз підростає молоде та амбітне покоління, яке у майбутньому обов’язково позмагаються за право представляти Україну на змаганнях такого рівня.

Участь у заході взяло пів сотні фігуристів та хокеїстів, які провели відкриті тренування. На заході також була зіркова пара дніпровських фігуристів Артем Даренський та Софія Голіченко. Вони нещодавно повернулися з чемпіонату Європи, де зайняли 11 місце серед спортивних пар, що стало найкращим результатом збірної України на даних змаганнях. Михайло Кошляк привітав фігуристів із гарним результатом виступу та передав їм кошти на придбання сучасних ковзанів.

Команда Відділення НОК України в Дніпропетровській області вболіватиме за національну збірну на ЮОІ в Канвондо та бажає спортсменам високих досягнень, нових спортивних рекордів, витривалості, волі до перемоги.

Медіа