Батьки юного олімпійця – гості Свята Олімпійського прапора у Чернігівському ліцеї № 22
19 Січня 2024 Поділитися
Батьки юного олімпійця – гості Свята Олімпійського прапора у Чернігівському ліцеї № 22

Понад 100 ліцеїстів Чернігівського навчального закладу № 22 взяли участь у Святі Олімпійського прапора з нагоди участі збірної команди України у зимових Юнацьких Олімпійських іграх 2024 року.

Заклад для проведення такого заходу було обрано не випадково, адже саме тут навчається один із учасників IѴ зимових Юнацьких Олімпійських ігор – 16-річний Олександр Голік. На світовій арені разом із Олександром Чернігівщину представлятиме і 17-річний Дмитро Крюков.

На церемонію завітала голова Відділення НОК України в Чернігівській області, заслужений майстер спорту України з біатлону Ніна Лемеш, директор обласної ДЮСШ з зимових видів Ігор Якименко та учасниця зимового Європейського Юнацького Олімпійського фестивалю Ніна Бондаренко.

Почесними гостями заходу стали батьки десятикласника Олександра Голіка – Олена та Олексій Голік, які розповіли про виклики, що довелося долати юному олімпійцю на шляху до вищої сходинки спортивної майстерності.

Учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників та захисниць України. Церемонія підняття прапора відбулась під звуки Державного Гімну України.

З нагоди знакової спортивної події для дітей було проведено вікторину та нагородження ліцеїстів за спортивні досягнення у різних видах спорту.

На завершення усі присутні учні та викладачі ліцею разом із батьками Олександра Голіка та гостями свята записали відеопривітання для чернігівських спортсменів, аби підбадьорити земляків перед змаганнями.

Медіа