Олімпійський прапор підняли у Сумах
20 Січня 2024 Поділитися
Олімпійський прапор підняли у Сумах

Участь в урочистому заході з нагоди старту IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор та на підтримку української збірної взяли вихованці відділення фігурного катання на ковзанах ДЮСШ «Чемпіон» та Федерації фігурного катання м. Суми та області. Окрасою свята стали яскраві сольні номери на льоду у їхньому виконанні.


На церемонію підняття Олімпійського прапора були запрошені: учасниця трьох зимових Олімпійських ігор, срібна призерка зимової Універсіади, майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Антипенко та український лижник, член збірної України на зимових Олімпійських іграх 2014 та 2018 роках Олексій Красовський.

Зі словами підтримки на адресу українських спортсменів виступили голова Сумської обласної військової адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх, начальник Сумської міської військової адміністрації Олексій Дрозденко та заслужений майстер спорту України з біатлону, срібна призерка Олімпійських ігор 1998, голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області Олена Петрова.

У складі української національної збірної змагатимуться і представники від Сумської області:

БІАТЛОН: Олександр Біланенко і Поліна Пуцко,

ЛИЖНІ ГОНКИ: Богдан Нікулін, Софія Шкатула і Марія Павленко. Учасники заходу побажали юним олімпійцям перемог, медалей найвищого ґатунку, міцного здоров’я та незламної сили духу. Сумщина вболіває за вас!

Медіа