«Щасливі представляти тут Україну». Стрибуни з трампліна – про виступ на ЮОІ-2024
21 Січня 2024 Поділитися
«Щасливі представляти тут Україну». Стрибуни з трампліна – про виступ на ЮОІ-2024

Змішаним командним турніром завершили свої виступи на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Канвондо-2024 стрибуни з трампліну. Українська збірна у складі Жанни Глухової, Миколи Смика, Дарини Ільчук та Василя Бухонка посіла підсумкове 14-те місце.

Про новий досвід та враження від виступу на Юнацьких Іграх спортсмени розповіли в інтерв’ю пресслужбі Національного олімпійського комітету України:

«Не можу сказати, що сильно хвилювалася перед стартом. Але вважаю, що не реалізувала свої можливості повністю, могла виступити краще. Потрібно більше працювати, - зазначила Жанна Глухова.

«Атмосфера змагань неймовірна, трамплін чудовий, тільки трішки незадоволений результатом, хотілося краще, але маємо те, що маємо. Хотів би подякувати Збройним силам України за те, що ми взагалі маємо можливість тут змагатися. Слава Україні! Знаємо, що наші рідні і друзі дивилися трансляцію. Дякуємо усім хто за нас вболівав», - сказав лідер команди Микола Смик.


«Я мріяла взяти участь у Юнацькій Олімпіаді. Щаслива представляти тут Україну. Своїми стрибками я не дуже задоволена, могла виступити краще, але вже є як є. На жаль, в Україні не має належних умов для підготовки в нашому виді спорту, дуже потрібно оновити трампліни», - зазначила Дарина Ільчук.

«Виступ був не такий, як хотілося б. Першу спробу не вдалося виконати добре, друга вже була досить непогана. А самі змагання організовані чудово, трампліни класні. Дякую всім хто нас підтримував», - підсумував Василь Бухонко.


Фото: (c) 2024 - International Olympic Committee / William Lucas / Gaspar Nobrega - All Rights Reserved. In partnership with ANOC.

Медіа