Олімпійський урок на Київщині – для підтримки українських олімпійців у Кореї
20 Січня 2024 Поділитися
Олімпійський урок на Київщині – для підтримки українських олімпійців у Кореї

19 січня, у день відкриття IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор–2024, які цього разу проходять у Республіці Корея, у Володарському ліцеї імені В.П. Мельника, що на Київщині, відбувся Олімпійський урок, присвячений старту цих Ігор.

У спортивних естафетах взяли участь юні спортсмени 5-а класу. Підтримували їх та вболівали учні 4-б класу. За традицією церемонії відкриття Олімпійських ігор незвичний для школярів Олімпійський урок розпочався із винесення Олімпійського прапора, запалення Олімпійського вогню, складення присяги.

На спортивне свято завітали шановні гості: начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Володарської селищної ради, випускник школи Андрій Жук, директор закладу Ольга Кайзер, заступник директора Іванна Гулик. З вітальним словом до учасників Олімпійського уроку звернувся Андрій Жук, зазначивши: «Здорові діти – здорова нація!».

Усі присутні почули цікаву інформацію про історію Олімпійських ігор, переглянули кілька відеофрагментів про ЮОІ. Далі, у веселій ігровій формі, діти виконали Олімпійську естафету, демонстрували свої вміння з таких видів спорту як бобслей, хокей, біатлон, санний спорт. Також завзято відповідали на питання Олімпійської вікторини.

За старанність та активність кожен отримав сертифікат учасника Олімпійського уроку, а команда «Лелеченята» (капітан команди – Кремінський Кирило) – грамоту за перше місце.

Та головне – що діти збагатили свої знання про зимові види спорту, історію Олімпійського руху і відчули гордість за успіхи українських спортсменів.


Медіа