Патріотичний пробіг вулицями Хмельницького
17 Січня 2024 Поділитися
Патріотичний пробіг вулицями Хмельницького

16 січня з нагоди 70-річного ювілею теперішньої назви міста, вшанування пам’яті видатного державного та військового діяча України гетьмана Богдана Хмельницького та загиблих в російсько-українській війні містян, за ініціативи регіонального Відділення НОК України проведено патріотичний пробіг.

Пробіг за визначеним маршрутом довжиною у 6,8 км проліг центральними вулицями міста Хмельницького між усіма 5 пам’ятниками гетьману. Таку трасу подолала група членів Клубу ветеранів легкої атлетики Хмельницької області з числа досвідчених бігунів на чолі з його президентом, першим заступником голови Відділення НОК України в Хмельницькій області, лауреатом міської премії імені Богдана Хмельницького Віктором Флентіним.

Бігуни зупинялись біля пам’ятників гетьману та розгорнутали Державний прапор України, прапор Хмельницької області та Відділення НОК України, чим привертали увагу містян до знакової події.

Біля пам’ятника Богдану, що поруч з філармонією, до бігунів приєднались найстарші за віком і шановані в місті ветерани спорту: багаторазова чемпіонка України з легкої атлетики Ганна Криніна, яка запалила 8 липня 1980 року в чаші на стадіоні «Поділля» вогонь під час факельної естафети шляхами області напередодні Ігор ХХІІ Олімпіади, 88-річний почесний громадянин міста Хмельницького Віктор Барбалюк.

Присутні схвально відгукнулися на пропозицію члена обласного Відділення НОК України Олександра Нагуляка підтримати збірну команду України на ІV зимових Юнацьких Олімпійських іграх в Канвондо символічним єднанням прапорів.

Завершився пробіг на майданні Незалежності біля Меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні, учасників АТО, російсько-української війни. Організатори забігу планують проведення ще одного патріотичного забігу за цим же маршрутом – більш масового.

Медіа