На Протасовому яру в Києві відзначили Всесвітній день снігу
24 Січня 2024 Поділитися

Сьогодні, у гірськолижному комплексі «Протасів яр» відбулось справжнє величання зими, присвячене Всесвітньому дню снігу (World Snow Day).

Київські школярі та діти захисників України познайомилися з популярними зимовими видами спорту, взяли участь у змаганнях з хокею з м’ячем на снігу та оволоділи новими навичками з катання на лижах і сноуборді.

Захід відкрив президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон з фехтування Вадим Гутцайт, який побажав учасникам налаштуватися на активності та обов’язково спробувати себе у представлених видах спорту. Перший віцепрезидент Федерації лижного спорту України, Олімпійський чемпіон з фристайлу Олександр Абраменко розповів про традицію відзначення Дня снігу в багатьох країнах світу та зазначив, що Україна також приєднується до цієї ініціативи задля розвитку зимових видів спорту та виховання нового покоління спортсменів, для яких створюватиме всі необхідні умови для їх професійного розвитку.

Однією з центральних локацій заходу став «Snow Park, де відбулися показові виступи фристайлістів м. Києва – вихованців Комплексної юнацької спортивної школи «Вершина» та Спортивного клубу «Victory School». Старший тренер м. Києва з лижного фристайлу КДЮСШ «Вершина» Ігор Грищенко розповів дітям про тонкощі і специфіку цього виду спорту, підбадьорюючи своїх вихованців. Юні спортсмени завзято демонстрували трюки на лижах перед своїми однолітками – учасниками заходу.

У супроводі тренерів діти спробували себе на лижному і хокейному тренажерах, у кьорлінгу, а також біатлонній стрільбі з лазерної гвинтівки – лежачи та стоячи. Цей вид спорту, до речі, зацікавив багатьох чи не найбільше, тож сподіваємось на поповнення рядів професійних спортсменів новими майбутніми чемпіонами з біатлону.

Майстер-класи з катання на лижах та сноуборді підкорили серця учасників заходу. Багато хто з них раніше вже мав досвід катання, але це не завадило з ентузіазмом практикувати нові навички у справжніх професійних умовах.

На завершення активностей всі учасники отримали подарунки.

Тож дякуємо організаторам заходу – директору гірськолижного комплексу «Протасів яр» Юрію Ткачу, директору школи «Протасів яр» Олексію Бобровському, представникам Міжнародного благодійного фонду «Родинний клуб матуся» та Федерації лижного спорту України, представниці Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Вікторії Цимбалюк, які співпрацювали з НОК України для реалізації цього чудового спортивного заходу!

Сподіваємось, що відзначення Всесвітнього дня снігу стане традиційним та охопить усі куточки України задля невпинного розвитку і підтримки зимових видів спорту та українських спортсменів!

Медіа