Українська команда привітала медалістів ЮОІ-2024 Поліну Пуцко та Ярослава Лавренюка
24 Січня 2024 Поділитися
Українська команда привітала медалістів ЮОІ-2024 Поліну Пуцко та Ярослава Лавренюка

Увечері, 23 січня, по завершенню змагальної програми дня на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх в Канвондо, збірна України вітала своїх медалістів. Першою до олімпійського селища повернулася бронзова призерка спринтерської гонки з біатлону Поліна Пуцко.

У холі житлового корпусу, в якому мешкає українська збірна, призерку вітали колеги по команді, наставники, спортсмени і тренери з інших видів спорту, штаб олімпійської команди.

Після вітальних слів від віцепрезидента НОК України Олексія Перевезенцева та шефа-місії олімпійської збірної Івана Бондарчука, призерці ЮОІ, а також всім тренерам з біатлону вручили пам’ятні подарунки від НОК, а колеги по команді заспівали на честь спортсменки популярну українську пісню «Поліна, я на колінах».

А вже вдень, 24 січня, подібну приємну процедуру вшанування пройшов срібний призер ЮОІ-2024 зі скелетону Ярослав Лавренюк. Партнери по команді, члени штабу та керівництво НОК України привітали Ярослава та його батька і тренера Сергія Лавренюка з завоюванням історичної медалі, побажали подальших успіхів та перемог вже на дорослих Іграх.

В свою чергу Ярослав подякував всім за підтримку та запропонував символічно потриматися за медаль тим, кому ще лише доведеться розпочати свої виступи  в Канвондо. Тренер Сергій Лавренюк побажав всім учасникам ЮОІ спокою і віри у власні сили.

Надалі на команди біатлону та скелетону очікує довга дорога до Європи, де спортсмени продовжать свій міжнародний змагальний сезон. Окрім того з олімпійського селища вже відправилися додому представники санного виду спорту, стрибків на лижах з трампліна, шорт-треку та сноубордингу.

Медіа