Студентам про юних земляків-олімпійців розповіли в Чернігові
23 Січня 2024 Поділитися
Студентам про юних земляків-олімпійців розповіли в Чернігові

Днями в Чернігові відбулась зустріч студентів Фахового коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Національного університету «Чернігівська політехніка» із представниками обласного олімпійського осередку, досвідченими спортсменами краю та керівниками спортивних дитячих закладів області. Зустріч присвятили участі юних земляків-олімпійців у IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх.

Захід провела перший заступник голови обласної ради, голова Відділення НОК України в Чернігівській області, очільниця обласної федерації біатлону Ніна Лемеш. Вона повідомила, що цього року у складі збірної команди України на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх в Кореї Чернігівщину представляють 17-річний Дмитро Крюков та 16-річний Олександр Голік.

Дмитро Крюков – студент третього курсу Фахового коледжу транспорту та комп'ютерних технологій. Про шлях юного спортсмена до участі в престижних олімпійських змаганнях розповів директор спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту Віталій Паршуков, під керівництвом якого тренувався Дмитро до того, як пішов у біатлон. За словами Віталія Паршукова, хлопець понад 20 разів ставав чемпіоном і призером України з лижних гонок. Сьогодні спортсмен тренується під наставництвом Олександра Ворчака.

Під час зустрічі студенти дізналися також про те, як саме проходять Юнацькі Олімпійські ігри, звідки беруть свій початок та чим відрізняються від звичайної Олімпіади.

Директор обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Чернігівської обласної ради Ігор Якименко та його заступник Ніна Бондаренко поділилися власним досвідом участі у змаганнях різного рівня, розповіли про виклики для атлетів, а також поділились цікавими моментами, що траплялись під час турнірів, та закликали молодь до активного способу життя й регулярних занять фізичною культурою і спортом.

Організатори зустрічі провели тематичну вікторину, під час якої діти мали змогу перевірити свої знання з історії Олімпійських ігор, а правильні відповіді винагороджувались подарунками від Національного олімпійського комітету України.

Насамкінець учні та викладачі коледжу записали відеопривітання для Дмитра та Олександра з побажанням успіху та домовилися зустрітися знову після повернення юних олімпійців в Україну.

Медіа