Свято Олімпійського прапора крокує містами Київщини
25 Січня 2024 Поділитися
Свято Олімпійського прапора крокує містами Київщини

День за днем розділити святковий настрій та підтримати юнацьку олімпійську збірну України на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх– 2024, які проходять в Канвондо, долучаються нові громади та заклади Київщини. Так, у рамках свята Олімпійського прапора до Українського гуманітарного інституту, що в місті-герой Буча, завітав керівний склад Відділення НОК України в Київській області в особі голови Відділення Ігоря Малинського та виконавчого директора Вадима Гаєвого.

Захід розпочався з вітальних слів в.о. ректора УГІ Людмили Штанько та голови обласного олімпійського осередку Ігора Малинського. Присутні вшанували пам'ять загиблих захисників і захисниць України хвилиною мовчання, почули важливу інформацію про ЮОІ-2024 та поспілкувалися з почесними гостями. Загалом участь у заході у змішаному режимі взяло 80 учасників.

У рамках заходу керівництво обласного Відділення НОК України відзначило подяками кращих фахівців сфери фізичної культури і спорту та спортсменів Інституту. З метою подальшої спільної діяльності у сфері розвитку олімпійського руху було підписано угоду про співробітництво.

«Ми переконані, що ця угода є історично важливим кроком уперед у сприянні розвитку спорту та фізичній активності серед студентської молоді, а також у підтримці розвитку спортивної інфраструктури та олімпійського руху», - зазначив Ігор Малинський.

Медіа