На Дніпропетровщині відбувся І спортивний форум «Жінки в спорті»
25 Січня 2024 Поділитися
На Дніпропетровщині відбувся І спортивний форум «Жінки в спорті»

24 січня в Дніпрі в «Олімпійському домі» зібралось близько ста жінок з усієї області, чиї життя нерозривно пов’язані зі спортом: тренерки, спортсменки, викладачки, науковиці, лікарки, представниці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування територіальних громад Дніпропетровської області, керівниці та фахівчині комунальних підприємств і закладів, депутатки обласних та місцевих рад, лідерки громадської думки, представниці громадських організацій та ЗМІ.

Зібрались вони на перший в історії Дніпропетровщини Форум «Жінки в спорті» та з нагоди 10-річчя Міжнародного дня жіночого спорту. Захід відбувся за ініціативи Комісії обласного відділення «Жінки в спорті», яку очолює Лілія Гиренко, начальниця управління з питань культури та спорту Дніпропетровської обласної ради, за підтримки Відділення НОК України в Дніпропетровській області та під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Головна мета Форуму – об’єднання жіночої спортивної спільноти та консолідація зусиль задля розвитку спорту в регіоні, популяризація здорового способу життя, залучення представниць жіночої статі територіальних громад області, які опікуються галуззю спорту, громадянського суспільства до олімпійського руху і знайомство з діяльністю обласного Відділення Національного олімпійського комітету України.

До роботи Форуму долучився й голова обласного Відділення Михайло Кошляк. «Радий вітати всіх на форумі та з нагоди Міжнародного дня жіночого спорту. Думаю, сьогодні більшість із Вас вперше у цій будівлі, в Олімпійському домі. Сподіваюся, що ця зустріч спонукатиме Вас ще більше працювати задля розвитку спорту, задля залучення молоді до здорового способу життя. Ви більше дізнаєтеся про роботу Відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області і про дівчат у спорті. Я бажаю Вам плідної роботи», – сказав Михайло Анатолійович.

На згадку про подію всі отримали пам’ятні подарунки від команди Відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Медіа