В Олімпійському селищі Каннина привітали нових мешканців
26 Січня 2024 Поділитися
В Олімпійському селищі Каннина привітали нових мешканців

Під кінець першого тижня змагань в рамках IV Юнацьких Олімпійських ігор Канвондо-2024, в головному олімпійському селищі, яке розташоване в місті Каннин, відбулася ротація спортсменів.

Свої виступи на Юнацьких іграх завершили стрибуни на лижах з трампліна, біатлоністи, скелетоністи, представники санного спорту, шорт-треку та сноубордингу. Вони вже відбули з Кореї - хтось додому, а хтось продовжувати свій міжнародний змагальний сезон.

Натомість до селища прибули команди з фристайлу (слоупстайл та біг-ейр), кьорлінгу, лижних гонок, лижного двоборства та фігурного катання.

У четвер, 25 січня, відбулася установча зустріч нових мешканців селища зі штабом української команди та керівництвом НОК України. Розпочалася зустріч з виконання державного гімну України.

Спортсмени та тренери були ознайомлені з правилами перебування в селищі, режимом роботи їдальні та транспортного хабу, графіком тренувань, а також процедурою допінг-контролю.

З вітальним словом та побажанням успіхів до спортсменів звернувся віцепрезидент НОК України Олексій Перевезенцев, шеф місії олімпійської збірної Іван Бондарчук та голова НАДЦ Сергій Попик. Після спільного фотографування спортсмени продовжили своє ознайомлення з інфраструктурою селища та підготовкою до майбутніх змагань.

Відзначимо, що в іншому селищі, яке розташоване у гірському кластері у Чонсоні, проживають команди з гірськолижного спорту та фрістайлу (могул).

Медіа