Чернігівський олімпійський осередок провів перше у 2024 році засідання виконкому
26 Січня 2024 Поділитися
Чернігівський олімпійський осередок провів перше у 2024 році засідання виконкому

«Будь–який формат участі спортсменів із держав–агресорів у міжнародних змаганнях є недопустимим», - наголосила голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області Ніна Лемеш під час першого у 2024 році засідання виконкому регіонального олімпійського осередку.

Засідання розпочали з відзначення кращих атлетів Чернігівщини за значні досягнення у спорті.

Почесною грамотою обласної ради з врученням нагрудного знаку нагороджено Інну Афонченко – чемпіонку світу зі стрільби кульової серед осіб з порушенням слуху 2023 року.

Дипломом Відділення НОК України у Чернігівській області відзначено: Вікторію Шлехт – тренера чемпіонки світу зі стрільби кульової серед осіб з порушенням слуху 2023 року Інни Афонченко; Роберта Тремба – чемпіона Всесвітніх ігор сліпих з футзалу серед осіб з порушенням зору 2023 року.

Під час розгляду питань порядку денного Ніна Лемеш акцентувала увагу на тій роботі, що проводиться НОК України задля недопуску російських та білоруських спортсменів до участі у міжнародних змаганнях. Вона акцентувала увагу, що на наразі мова йде про їх відсторонення від участі в Олімпійських іграх у Парижі, які розпочнуться у липні 2024 року.

Під час засідання присутні розглянули низку планових питань, заслухали інформацію відповідального секретаря обласного Відділення НОКУ Дмитра Пиріжка про заходи, внесені до календарного плану Відділення. Окремо увагу було приділено плануванню засідань виконкомів у поточному році. На завершення голова Відділення наголосила на важливості, з огляду на виклики сьогодення, посилення зусиль з виконання завдань Національного олімпійського комітету України та висловила слова вдячності всім спортсменам, які тримують спортивний фронт та прославляють Чернігівщину і Україну в світі.

Медіа