Свято Олімпійського прапора в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка
26 Січня 2024 Поділитися
Свято Олімпійського прапора в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка

25 січня 2024 року в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся захід «Свято Олімпійського прапора», присвячений IV зимовим Юнацьким Олімпійським іграм, які з 19 січня по 2 лютого проходять на спортивних аренах провінції Канвондо в Республіці Корея.

На заході були присутні: майстер спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства, майстер спорту України з пауерліфтингу, директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту Володимир Дубовой, голова первинної профспілкової організації університету Володимир Мороз, здобувачі освіти, викладачі та співробітники ЛНУ імені Тараса Шевченка, а також директорка гімназії імені Василя Барки Ольга Іщенко з учнями закладу.

На початку заходу пролунали гімн України та Олімпійський гімн. Модератор події – заступник директора з соціально-гуманітарної роботи НН ІОЗіС та викладачка кафедри олімпійського та професійного спорту, бронзова призерка Олімпійських ігор Ірина Янович поінформувала присутніх про особливості IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор, збірну команди України, яка бере участь у цих Іграх, та вже здобуті нагороди.

З привітальними словами виступили голова профспілки Володимир Мороз, директор НН ІОЗіС Володимир Дубовой та директорка гімназії ім.В.Барки Ольга Іщенко.

Студенти університету та учні гімназії виконали енергійну руханку, а здобувачі освіти навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту продемонстрували свій відомий бойовий гопак під пісню «Козацькому роду нема переводу».


Студенти та викладачі навчального закладу бажають українській олімпійській команді успішних стартів, медального п’єдесталу і завжди достойно представляти нашу державу на міжнародних аренах.

Медіа