Учасників ЮОІ-2024 підтримали вихованці коледжу імені Сергія Бубки
26 Січня 2024 Поділитися
Учасників ЮОІ-2024 підтримали вихованці коледжу імені Сергія Бубки

23 січня учні та студенти комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки» долучилися до Всеукраїнської церемонії «Свято олімпійського прапора» на підтримку команди України, яка виступає на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх.

У місті Полтава, де після переміщення з Бахмуту функціонує коледж, на урочистому піднятті державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України зібралися близько 100 спортсменів Донеччини.

До вихованців ДОСФКСП ім. С. Бубки звернувся директор навчального закладу, заслужений тренер України, член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області Ігор Анушкевич. Усі присутні на заході подякували захисникам і захисницям України за можливість жити, працювати, займатися спортом та підіймати синьо-жовтий стяг на міжнародних аренах. Хвилина мовчання була присвячена пам’яті героїчних українських воїнів.

Спортсмени Донеччини бажають олімпійській збірній, яка представляє Україну на ЮОІ-2024 у провінції Канвондо (Республіка Корея), високих результатів та яскравих досягнень!

Медіа