«Do like Olympians» завітав до дошкільнят Хмельницького
19 Січня 2024 Поділитися
«Do like Olympians» завітав до дошкільнят Хмельницького

Днями у Хмельницькому закладі дошкільної освіти № 48 «Червона квіточка» регіональним Відділенням НОК України реалізовано Всеукраїнський проєкт «Do like Olympians».

У цьому фізкультурно-пізнавальному заході під гаслом «Спорт єднає покоління» взяли участь 40 вихованців груп старшого дошкільного віку, на зустріч з якими прибули відомі в місті спортсмени – вихованці «Червоної квіточки» минулих років – переможці обласних і всеукраїнських юнацьких змагань та гордість закладу: заслужена майстер спорту Ольга Полюк , член збірної команди України з фристайлу (акробатика) з 2005 року, чотириразова учасниця зимових Олімпійських ігор (2010, 2014, 2018 і 2022 рр.), призерка чемпіонату світу, етапів Кубка світу та Європи, а також перший заступник голови Відділення НОК України у Хмельницькій області Віктор Флентін.

У закладі підготувалися до зустрічі з почесними гостями: діти намалювали малюнки на спортивну тематику, а вихователі підготували плакат про здобутки Ольги Полюк. Вихованці закладу також продемонстрували свої вміння та навички злагодженої рухової активності під час виконання гімнастичних та дихальних вправ, які організувала інструктор фізкультури закладу Лілія Чабанюк.

У показових виступах свої види спорту представили гості: Вероніка Кучер (спортивні танці), Cофія Скляревська (повітряна гімнастика), Артем Величко (футбол).

Віктор Флентін розповів дітям про олімпійські цінності, спортивні здобутки жителів мікрорайону Гречани, де розташований ЗДО № 48 і проживають більшість його вихованців, а також про спортивні дитячо-юнацькі заклади міста.

Ольга Полюк наголосила малюкам, що регулярні заняття спортом допомагають заряджатися надзвичайними емоціями від насиченого енергією перемоги духу суперництва. Вона також розповіла про цікаві випадки на змаганнях за кордоном та продемонструвала деякі акробатичні вправи і запросила бажаючих спробувати виконати певні гімнастичні елементи, що залюбки зробили десяток дітей.

Представники Відділення НОК України з метою подальшого розвитку спортивних умінь та навичок, виховання спритності, сміливості, відповідальності та розширення пізнання олімпійського руху подарували закладу м’ячі, спортивну літературу, поліграфічну продукцію з олімпійською символікою. Після проведення символічної естафети передачі олімпійського вогня між поколіннями, відбулося фотографування.

На завершення дійства з розгорнутими Державним прапором України та прапором НОК України присутні підтримали національну збірну, яка наразі виступає на ІV зимових Юнацьких Олімпійських іграх в Канвондо.

Медіа