«З Україною в серці, разом до Перемоги!»
29 Січня 2024 Поділитися
«З Україною в серці, разом до Перемоги!»

Такий девіз на 2024 рік – для спортивної громади України та назва настінного календаря НОК України.

Щороку Національний олімпійський комітет України виготовляє календар, на сторінках якого закарбована історія розвитку олімпійського руху через світлини Олімпійських призерів і медалістів, історичні кадри з найвизначніших міжнародних спортивних подій, де наші атлети представляли Україну.

Олімпійський календар 2024 року наповнений олімпійською незламністю, вірою і надією. На світлинах українського фотографа Миколи Синельникова – об’єкти спортивної інфраструктури, знищені країною-агресоркою, та відкриті обличчя незламних українських атлетів, які всупереч усім жахіттям війни продовжують тренуватися, змагатися і перемагати на різних міжнародних змаганнях.

Українські спортсмени гордо представляють у світі нашу Державу та голосно співають гімн нашої непереможної країни, а на честь їхніх перемог щоразу майорить синьо-жовтий стяг, який на весь світ вкотре нагадує, що українці – нація незламних і сильних духом людей, нація переможців!

Перемагаємо у спорті та долучаємось до нашої спільної Перемоги проти ворога! Разом ми сильніші! Разом усе здолаємо, переможемо, відбудуємо та напишемо нові сторінки успішної історії олімпійської України!

Медіа