Про гендерну рівність у веслуванні говорили вихованці Тернопільської КДЮСШ
29 Січня 2024 Поділитися
Про гендерну рівність у веслуванні говорили вихованці Тернопільської КДЮСШ

Естафету #OlympicLab у січні прийняли веслувальники Тернопільської КДЮСШ із водних видів спорту.

У спортзалі загальноосвітньої школи № 2 відбувся #OlympicLab на тему «Гендерна рівність у спорті». Тренери КДЮСШ провели з вихованцями школи бесіду про рівність у програмі змагань із веслувального спорту, адже кількість комплектів нагород у таких змаганнях розігрується порівну між чоловічими та жіночими видами програм. Також віднедавна на чемпіонатах світу запроваджено заїзди у змішаних екіпажах (чоловік і жінка) як у байдарках, так і у каное. Веслування з раннього віку дає рівні можливості для розвитку особистості як для хлопців, так і для дівчат.
Учні веслувальної секції виборювали першість у трьох видах програми заходу, а саме: двох різновидах кросфіту та естафеті. Тож юні спортсмени активно долучилися до обговорення порушеної теми та ділилися думками з урахуванням власного досвіду змагань.

Діти були в захваті і від емоційних конкурсів, де їх підтримували батьки та рідні.
Найактивніші були нагороджені сувенірами від Національного олімпійського комітету України та призами від Федерації каное Тернопільщини.
Участь у заході взяли: президент Федерації каное Тернопільщини Віктор Кузяк, представниця Тернопільського осередку НОК України Анастасія Гикава та тренери КДЮСШ з водних видів спорту.

Медіа