У місті-герої Ірпінь підтримали юнацьку збірну України на IV зимових ЮОІ-2024
30 Січня 2024 Поділитися
У місті-герої Ірпінь підтримали юнацьку збірну України на IV зимових ЮОІ-2024

29 січня за сприяння Відділення НОК України в Київській області, Ірпінської міської ради та відділу фізичної культури та спорту Ірпінської міської ради на центральній площі Ірпеня олімпійці та юні спортсмени міста долучилися до Всеукраїнського проєкту НОК України «Свято Олімпійського прапора» з нагоди проведення ІV зимових Юнацьких Олімпійських ігор, що тривають у провінції Канвондо.

Захід розпочався із вшанування пам'яті полеглих захисників та захисниць України. Опісля вітальне слово мали: Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та голова Відділення НОК України в Київській області, член НОК України Ігор Малинський.

Право підняти Державний прапор було надано учаснику бойових дій, офіцеру полку особливого призначення Ростиславу Чернобровому та майстру спорту міжнародного класу з дзюдо, учасниці ІІІ Європейських ігор Анастасії Чижевській. Прапор Національного олімпійського комітету України підняли дворазова чемпіонка Європи, срібна призерка чемпіонату світу, бронзова призерка Олімпійських ігор-2020, борчиня Ірина Коляденко та чемпіон України, бронзовий призер Кубку Європи з дзюдо Денис Тупицький.

До заходу долучилися і почесні гості, серед яких: заступниця міського голови Юлія Устич; виконавчий директор Відділення НОК України в Київській області Вадим Гаєвий; майстер спорту України міжнародного класу, заслужений тренер України, учасник Олімпійських ігор в Атланті з дзюдо Карен Балаян; президент Української федерації хортингу Станіслав Федорів; майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, заслужений тренер України, чемпіонка Європи та срібна призерка чемпіонату світу з дзюдо, засновниця СК «Дзюдока» Олександра Старкова; начальник відділу освіти Ірпінської міської ради Олег Білорус; майстер спорту міжнародного класу з мотоциклетного спорту, 18-разовий чемпіон України та чемпіон Європи, депутат Ірпінської міської ради Олександр Пащинський; начальник відділу фізичної культури і спорту Ірпінської міської ради Юрій Пустов; заслужений працівник фізичної культури і спорту України, директор Ірпінської ДЮСШ  Володимир Тарасов, а також члени Відділення НОК України в Київській області Антон Звєрєв та Олег Шарапов і депутатський корпус міської ради.

Бажаємо українській олімпійській команді вдалих виступів, медального п’єдесталу і завжди достойно представляти нашу державу на міжнародних аренах!

Медіа