На Дніпропетровщині відбувся перший у поточному році олімпійський старт юних веслувальників
30 Січня 2024 Поділитися
На Дніпропетровщині відбувся перший у поточному році олімпійський старт юних веслувальників

За підтримки Відділення НОК України в Дніпропетровській області пройшли перші в новому році змагання – перегони на веслувальних тренажерах «Concept-2» під назвою «Олімпійська надія». Це обласний відбір до чемпіонату України.

Понад 60 юнаків та дівчат змагалися в категоріях U-15, U-17, U-19 та U-23. Протягом двох днів було розіграно 18 комплектів нагород. Також найкращі отримали невеличкі сувеніри від олімпійського відділення.

«Два дні веслувальники проходили різні дистанції та отримали заслужені нагороди й позитивні емоції. Наша мета – сприяння здоровому способу життя, популяризація олімпійського руху та олімпійських цінностей, зокрема, серед дітей та молоді. Поспілкувалась з юними спортсменами. Розповіла, наскільки важливо зараз займатись спортом, та побажала підкорення найвищих вершин, а головне – бути здоровими та сильними. Було круто! Робота триває! Все буде Україна!”, – поділилась враженнями від заходу заступниця голови Відділення НОК України в Дніпропетровській області, срібна призерка Олімпійських Ігор з веслування академічного Діна Міфтахутдінова.

Медіа