Чернігівські незламні, дружні та спортивні сімї вкотре визначили найкращих
29 Січня 2024 Поділитися
Чернігівські незламні, дружні та спортивні сімї вкотре визначили найкращих

Традиційні змагання для спортивних сімей Чернігова «Тато, мама, я – спортивна сім’я» пройшли під час двох повітряних тривог та в укритті. Але ворог не зламає і не залякає українців!

За ініціативи викладача фізичної культури Чернігівської ЗОШ № 19 Тетяни Хорт спільно з працівниками Чернігівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та за підтримки Відділення НОК України в Чернігівській області чотирнадцять спортивних сімей учнів 2-Б класу школи № 19 Чернігівської міської ради зібралися визначити переможця змагань. Примітно, що до складу команд входили бабусі, дідусі, старші братики та сестрички школяриків.

Традиційно змагання розпочались з офіційного відкриття, на якому успіхів та гарного спортивного настрою командам побажала голова Відділення олімпійського осередку Ніна Лемеш та відповідальний секретар Відділення, директор міського центру «Спорт для всіх» Дмитро Пиріжок.

Перед спортивними змаганнями учасники виконали запальну олімпійську руханку. Участь у змаганнях взяли чотирнадцять сімей, які змагались у спритності та швидкості, виконуючи завдання п’яти комплексних естафет. Окрім конкурсної програми для сімей, організатори провели естафети та конкурси для дітей-вболівальників.

Сім’я-переможець, сім’ї-призери, сім’ї-учасники та діти-вболівальники, які брали участь в естафетах та конкурсах, були нагороджені медалями, грамотами та солодощами. Сім’ї-переможиці відзначені кубками: за I місце – родина Ющенків, ІІ місце – родина Лутченків, ІІІ міcце – родина Жмурків.

Медіа