Харківщина долучилася до естафети підняття Олімпійського прапора
30 Січня 2024 Поділитися
Харківщина долучилася до естафети підняття Олімпійського прапора

Днями у Лозівській міській територіальній громаді підтримали юних українських спортсменів – учасників IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор у Кореї.

Цьогоріч участь у церемонії взяли: заступник міського голови Володимир Барановський, представник Харківського Відділення Національного олімпійського комітету України, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту міської ради Євгеній Шульженко, керівники Лозівських дитячо-юнацьких спортивних шкіл, тренери-викладачі та їхні вихованці, представники інших закладів фізичної культури і спорту Лозівської міської територіальної громади.

З цієї нагоди вихованці відділення біатлону Лозівської ДЮСШ «Юність» продемонстрували свої вміння та навички. Найкращі були відзначені дипломами та отримали заохочувальні призи від регіонального Відділення НОК України.

Під час заходу присутні вшанували пам’ять загиблих від російської агресії. Діти, які тренуються в ДЮСШ і втратили своїх батьків на війні, отримали від управління освіти, молоді та спорту набори для школярів та солодощі, а також подарунки від обласного олімпійського осередку.

Технічну допомогу в організації і проведенні заходу надала комунальна установа «Лозівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Медіа