«Цінуємо кожне слово підтримки та дякуємо усім, хто за нас вболівав» українські фігуристи Софія Рекунова і Денис Федянкін завершили виступи на ЮОІ-2024
30 Січня 2024 Поділитися
«Цінуємо кожне слово підтримки та дякуємо усім, хто за нас вболівав» українські фігуристи Софія Рекунова і Денис Федянкін завершили виступи на ЮОІ-2024

Сьогодні свої виступи на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Канвондо-2024 завершили українські фігуристи Софія Рекунова та Денис Федянкін. Підопічні Олексія Олійника посіли 11-те місце у змаганнях танцювальних дуетів на головному мультиспортивному форумі чотириріччя і поділилися своїми враженнями з пресслужбою НОК України.

«Завжди можна краще, але ми задоволені собою, - зазначила Софія Рекунова. - На цьому етапі ми показали все, що могли. Були маленькі огріхи, але не було грубих помилок, які б були помітні неозброєним оком. Публіка тут просто неперевершена, вона дуже допомагала нам виступати».

«Зараз вже можна видихнути, - додав Денис Федянкін. – Відчувається полегшення, що все закінчилося і ми впоралися зі своїми програмами».

Фігуристи зізналися, що ще півтора року тому, коли стали в пару, навіть не думали, що будуть представляти Україну у Канвондо-2024.

«Я мріяв про Олімпіаду, але потрапити сюди для мене це шок!» – відверто зізнається Денис.

«Я знала, що є Юнацька Олімпіада і що я обов’язково її дивитимусь, - підхоплює думку партнера Софія, - Але я й гадки не мала, що сама братиму в ній участь. А ще я була неймовірно здивована, коли сьогодні після прокату взяла телефон і побачила дуже багато повідомлень. Ми виступали о 4.30 за Києвом. Це означає, що люди спеціально прокинулися посеред ночі заради нашого виступу. Я дуже це ціную. Спасибі за кожне слово підтримки,  дякую усім, хто за нас вболівав і брав участь у нашій підготовці, дякую усій нашій олімпійській команді».

Юні фігуристи наголосили, що їм дуже допомагала підтримка тренера, а також його слова, про те, що він в них вірить і що вони все зможуть, сказані безпосередньо перед прокатом. 

 

«Вони - молодці, - взяв слово Олексій Олійник. – Виступили добре, впоралися з хвилюванням, що дуже важливо, адже це був для них перший старт на змаганнях такого великого масштабу».

На запитання чи планують вони одразу взятися до роботи після повернення додому, наставник пари зазначив: «А у нас ще тут заплановано тренування, чому не скористатися льодом, якщо є така можливість. Попереду дуже багато роботи, спорт ніколи не стоїть на місці, тому кожного разу ми маємо рухатися тільки вперед – до перемоги!»


Photo: (c) 2024 - International Olympic Committee / Wander Roberto - All Rights Reserved. In partnership with ANOC.

Медіа