Свято Олімпійського прапора провели в Новому Роздолі
31 Січня 2024 Поділитися
Свято Олімпійського прапора провели в Новому Роздолі

З нагоди IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор, що тривають у Республіці Корея, 30 січня 2024 року в Новороздільській загальноосвітній школі № 3 на Львівщині за підтримки Відділення НОК України у Львівській області відбулося Свято Олімпійського прапора.

У гості до учнів та педагогів завітали заступниця голови Відділення НОК України у Львівській області, голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксана Вацеба; начальник міського управління культури, спорту та гуманітарної політики, депутат Новороздільської міської ради Володимир Засанський; директор місцевої ДЮСШ Ярослав Вацик та майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України, призер чемпіонатів Європи та світу з веслування, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Новороздільської міської ради Олександр Придатко.

 Після хвилини мовчання та виконання Державного і Олімпійського гімну, запрошені гості розповіли школярам про міжнародну місію олімпійського руху, про значення занять спортом у житті кожної людини й важливість бути сильним і мужнім у сучасних умовах.

Урочистості продовжились відкритим тренуванням юних волейболістів Новороздільської ДЮСШ, а директор спортшколи Я.І. Вацик наголосив на видах спорту, які культивуються у цьому знаному спортивному закладі: бокс, волейбол, футбол, настільний теніс, плавання. Мотивуючи юних спортсменів, він пригадав відомих вихованців Новороздільської дитячо-юнацької спортивної школи, яка функціонує з 1967 року, серед яких: Андрій Баль, Любомир Вовчук, Володимир Казбан, Ярослав Мостовий, Руслан Мостовий, Вікторія Худа, Христина Гульник (футбол), Вікторія Дельрос, Юлія Голубовська, Тетяна Макогін, Марія Гошилик, Юлія Григоращук (волейбол) та інші.

Лейтмотивом Свята Олімпійського Прапора в Новому Роздолі було побажання перемог усім українським спортсменам і великої Перемоги для всієї країни!

Медіа