У Білій Церкві майорять прапори НОК України
31 Січня 2024 Поділитися
У Білій Церкві майорять прапори НОК України

30 січня 2024 року за спільної організації Відділення НОК України в Київській області та Управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради в приміщенні льодової арени «Білий Барс» міста Біла Церква було реалізовано Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України «Свято Олімпійського прапора».

Свято розпочалося з хвилини мовчання за загиблими захисниками та захисницям неньки-України. Після чого з вітальною промовою до гостей та спортсменів звернулися: голова Відділення НОК України в Київській області, член НОК України Ігор Малинський та начальник Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Олексій Копишинський. У промовах керівники наголосили, що IV зимові Юнацькі Олімпійські ігри — це четверта зимова міжнародна мультиспортивна подія і культурний фестиваль для молоді, що проходять цими днями у Республіці Корея. І цей захід – спосіб підтримати команду України.

Право підняти Олімпійський прапор було надано майстру спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасниці Олімпійських ігор в Токіо-2020 Дар'ї Михайловій.

Серед почесних гостей були: виконавчий директор Відділення НОК України в Київській області Вадим Гаєвий; член виконкому Відділення НОК України в Київській області, директор ДЮСШ «Юність» Володимир Корнієнко; заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури та спорту управління Валентина Коросько, директори КЗ БМР ДЮСШ «Зміна» - Олексій Кривошеєв, ДЮСШ № 2 - Ольга Баляснікова, «Богатир» - Марина Кравченко, «Олімп» - Тетяна Головатюк, «Льодовий стадіон» - Вʼячеслав Веред та керівник ДЮСОК - гімназія №15 - Ірина Некрасова; а також підростаюче спортивне покоління – вихованці відділення фігурного катання та хокею з шайбою КЗБМР ДЮСШ «Зміна».

Родзинкою свята стала передача директорам та представникам шести ДЮСШ міста прапорів Національного олімпійського комітету України, які замайорять біля спортивних шкіл Білоцерківщини на підтримку юнацької олімпійської збірної.

На завершення присутніх чекав виступ вихованки відділення фігурного катання ДЮСШ «Зміна».

Медіа