Кьорлінгістка Маргарита Литвиненко та лижник Богдан Нікулін – прапороносці збірної України на закритті зимових ЮОІ-2024
01 Лютого 2024 Поділитися
Кьорлінгістка Маргарита Литвиненко та лижник Богдан Нікулін – прапороносці збірної України на закритті зимових ЮОІ-2024

Завтра, 1 лютого, о 13 годині за київським часом на відкритій площі перед Хокейним центром Каннина розпочнеться церемонія закриття IV зимових Юнацьких Олімпійських Ігор у Канвондо (Республіка Корея).

Прапороносцями збірної України на традиційному параді націй стануть кьорлінгістка Маргарита Литвиненко та лижник Богдан Нікулін.

«Для мене це велика честь, – захоплено відзначила Маргарита Литвиненко. - Ми стали першими в історії представниками України в кьорлінгу на Олімпійських іграх, і зараз я відчуваю гордість і водночас велику відповідальність. Наш прапор - це символ незламності українського духу, тож буду намагатися підняти його якомога вище!»

«Мені дуже приємно, що мене обрали прапороносцем нашої команди, - подякував за довіру Богдан Нікулін. - Хочеться, щоб синьо-жовтий стяг побачило якомога більше людей по всьому світу, щоб вкотре нагадати, що українці - сильна нація! Слава Україні!».

Відзначимо, що церемонія закриття Юнацьких Олімпійських ігор розпочнеться о 13.00 за київським часом на головній сцені Олімпійського парку Каннину. Трансояція церемонії - на телеканалі Суспільне Спорт та сайті Olympics.com.

Медіа