Стартував чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні
03 Лютого 2024 Поділитися
Стартував чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні

Церемонію відкриття відвідав президент НОК України Вадим Гутцайт.

«Можна з упевненістю сказати, що легка атлетика займає одну з лідерських позицій серед олімпійських видів спорту в нашій державі за кількістю здобутих перемог і отриманих нагород на різних міжнародних змаганнях. Спорт — це можливості для кожного. Кожен, хто вірить у себе, не опускає рук і йде до кінця, має великі шанси стати чемпіоном. Тож бажаю кожному продемонструвати на цих змаганнях свій кращий результат», — з напутнім словом звернувся до учасників чемпіонату Вадим Гутцайт.

Упродовж трьох днів 410 атлетів з 23-х регіонів України змагатимуться не лише за медалі. Виконуюча обов´язки президента Федерації легкої атлетики України Ольга Саладуха зазначила, що спортсмени також боротимуться за путівки на чемпіонат світу в приміщенні, який стартує вже через місяць в м.Глазго (Велика Британія).

«Сьогоднішні змагання – гарна можливість перевірити себе перед головним турніром року – Олімпійськими іграми. Я впевнена, що доклавши максимум зусиль, ми зможемо показати гарний результат, адже легка атлетика – королева спорту», – наголосила Ольга Саладуха.

Тож бажаємо успіхів нашим спортсменам! Нехай кожні змагання дають поштовх для постійного вдосконалення своїх професійних навичок! Вперед до нових перемог!

 

Слідкуйте за результатами чемпіонату України з легкої атлетики за посиланням: https://competitions.uaf.org.ua/en/2024.02.02-04_kyiv/live

Медіа