Олімпійський дім відвідали діти з Луганщини
07 Лютого 2024 Поділитися
Олімпійський дім відвідали діти з Луганщини

Сьогодні, 7 лютого, відбулась ще одна зустріч президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта із дітьми. Цього разу Олімпійський дім відвідали діти – переселенці з Луганщини, які разом із родинами зараз живуть у столиці. Разом із підлітками на екскурсію завітали їхні батьки та представники Кремінської міської територіальної громади, звідки діти родом.

Зустріч ініціювало та провело Відділення НОК України в Луганській області спільно із Луганським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України при підтримці НОК України.

 

Більшість дітей, які сьогодні завітали в Олімпійський дім, відвідують різні спортивні секції (футбол, волейбол, гімнастика, плавання). Тож побувати в НОК України, пройтися будівлею, більше дізнатися про легенд українського спорту, а головне – наживо поспілкуватися з Олімпійським чемпіоном, для них стало справжнім святом, непересічною подією.

 

Вони також переглянули ролики про участь українських спортсменів у міжнародних змаганнях, долучилися до олімпійської вікторини та намалювали малюнки на тему «Олімпійська Україна».
На згадку про зустріч Вадим Гутцайт разом із дітьми залишили свої побажання на прапорах НОК України та Луганської області. НОК України презентував хлопцям і дівчатам символічні подарунки, ті навзайм залишили свої малюнки.

Медіа