#OlympicLab у тернопільській початковій школі «Ерудит»
15 Лютого 2024 Поділитися
#OlympicLab у тернопільській початковій школі «Ерудит»

Зустріч другокласників Тернопільської початкової школи «Ерудит» із членами виконкому Відділення НОКУкраїни в Тернопільській області, майстром спорту України з велоспорту Олександром Бірюковим і представниками олімпійського осередку стала для дітей справжнім святом спорту. #OlympicLab на тему «Олімпійські та людські цінності» був головною подією дня.

Розпочали свято із вітального слова Анастасії Гикавої – представниці осередку НОК України в Тернопільській області. Вона представила дітям лекторів заходу: Олександра Бірюкова –  заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, Валерію Демчук – стипендіатку НОК України, та Костянтина Павелка – призера всеукраїнських змагань з велоспорту.

Школярі разом із наставниками назвали цінності, які є ключовими у спорті: чесна гра, цілеспрямованість, взаємоповага, допомога та наставництво, уміння ставити цілі та добиватися їх. Також обговорили правила поведінки, які в повсякденному житті перекликаються з принципами олімпізму.

Діти вразили дорослих своїми знаннями спортивної термінології та видатних спортсменів, за що отримали сувеніри від НОК України.

У другій частині свята Валерія Демчук продемонструвала красу свого виду спорту та навіть навчила малечу кільком прийомам із дзюдо.

Костянтин Павелко розповів про себе та свій вид спорту, показав свої навички у велоспорті, чим викликав аплодисменти учнів.

На завершення заходу усі діти отримали сувеніри від члена виконкому Тернопільського осередку Олександра Бірюкова та НОК України.

Медіа