Зимові веселі старти для кропивницьких школярів
13 Лютого 2024 Поділитися
Зимові веселі старти для кропивницьких школярів

Днями в комунальному закладі «Лелеківська гімназія Кропивницької міської ради» проведено спортивно-оздоровчий захід серед школярів «Зимові веселі старти». Захід організовано за ініціативи Відділення НОК України в Кіровоградській області у співпраці з управлінням молоді та спорту міської ради, міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та адміністрацією навчального закладу.

Учнів 5-7 класів привітав відповідальний секретар обласного Відділення НОК України Микола Аношкін. Сформувавши команди, діти продемонстрували вправність у спортивних естафетах і відповіли на запитання олімпійської вікторини.

У перервах між виконанням конкурсних завдань учасниці шкільного колективу з черлідингу демонстрували юним спортсменам і гостям заходу свою майстерність під час яскравих показових виступів. По завершенні змагань команди-учасниці були нагороджені дипломами обласного відділення Національного олімпійського комітету України, а для закладу організатори вручили спортивний інвентар і тематичну літературу.

Медіа