Відбулося засідання виконкому Відділення НОК України у Львівській області
16 Лютого 2024 Поділитися
Відбулося засідання виконкому Відділення НОК України у Львівській області

15 лютого 2024 року в малій сесійній залі Львівської обласної ради за головування Юрія Турянського відбулося засідання виконкому Відділення НОК України у Львівській області.

Розпочавши засідання виконанням гімну України та Олімпійського гімну, олімпійський актив Львівщини хвилиною мовчання вшанував новітніх Героїв України. Відтак усі присутні привітали знаного спортивного діяча, свого часу одного з перших майстрів спорту міжнародного класу з веслування на Львівщині Романа Карбівника з його 80-літтям, а голова Відділення, член НОК України Юрій Турянський передав йому Подяку НОК України за вагомий особистий внесок у розвиток олімпійського руху.

Своїми враженнями про участь у IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх поділилися молоді санкарі Львівщини, які нещодавно повернулися з Республіки Корея. Вони подякували присутнім за підтримку, розповіли про свої емоції від Ігор та подальші спортивні плани.

Під час засідання члени виконкому Відділення обговорили низку важливих питань, з-поміж яких: проведення Всесвітніх Ігор українців, реалізація в області стратегії розвитку олімпійського руху в Україні на період до 2028 року, підсумки візиту президента НОК України на Львівщину (26-27 січня 2024 року) тощо. Активна дискусія відбулась щодо ініціювання перед НОК України та галузевими міністерствами пропозиції щодо внесення предмету «Фізичне виховання» до переліку обов’язкових предметів ЗНО (НМТ).

Учасники засідання привітали бронзову призерку Олімпійських ігор–2020, учасницю Олімпійських ігор–2016, чемпіонку світу та Європи з вільної боротьби, заслуженого майстра спорту Аллу Черкасову із обранням на посаду очільниці обласної асоціації олімпійців Львівщини. Своєю чергою титулована спортсменка запевнила, що докладе усіх зусиль для подальшого розвитку олімпійського руху в області. Члени виконкому проголосували також за залучення до складу Олімпійської ради Львівщини новобраних голів обласних федерацій стрільби з лука та бадмінтону Владлена Новаковського і Владислава Васільєва, а також новопризначену начальницю Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОіН України Наталію Слимак.

Засідання завершилося врученням тематичних календарів НОК України.

Медіа