На Тернопільщині продовжують знайомити школярів з атлетами краю
21 Лютого 2024 Поділитися
На Тернопільщині продовжують знайомити школярів з атлетами краю

19 лютого у Тернопільській загальноосвітній школі № 4 для учнів 4-х класів з ініціативи місцевого олімпійського осередку було проведено захід #OlympicLab.

Разом із представниками Відділення Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області до дітей завітав майстер спорту з вільної боротьби, багаторазовий призер чемпіонатів України та учасник чемпіонату світу серед кадетів Сергій Подолянюк. Він розповів школярам про свій досвід та свій шлях у спорті.

Кандидат у майстри спорту з дзюдо та самбо, стипендіатка Тернопільського осередку НОК України Валерія Демчук та майстер спорту з веслування на каное, представниця Тернопільського осередку Анастасія Гикава розповіли дітям про розвиток спорту в Україні та області.

Підтримати учнів прийшли директорка школи Наталія Левенець та класний керівник Ірина Карташова.

Під час заходу також було проведено спортивну вікторину, на якій діти продемонстрували кмітливість та винахідливість. Після цього Сергій та Валерія провели майстер-клас із боротьби, на якому кожен міг спробувати виконати прийом з дзюдо або вільної боротьби.

Найспритніші учасники, які проявили неабияку обізнаність у спортивних питаннях, отримали заохочувальні призи – ексклюзивні футболки від НОК України. Однак без подарунку не залишився жоден учасник #OlympicLab: блокноти та зошити з олімпійською символікою будуть нагадувати дітям про цікаве знайомство з НОК України та олімпійським рухом у світі.

Медіа