Відомі спортсмени Черкащини поспілкувалися зі студентами та викладачами ЧНУ
19 Лютого 2024 Поділитися
Відомі спортсмени Черкащини поспілкувалися зі студентами та викладачами ЧНУ

На Черкащині тривають зустрічі з відомими спортсменами. Днями одна з таких відбулася з нагоди 70-річчя Черкаської області.

У гості до студентів та викладачів Навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоровʼя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького завітали відомі спортсмени: Антон Скачков – дворазовий чемпіон та дворазовий срібний призер Паралімпійських ігор, заступник голови Відділення НОК України в Черкаській області, заслужений майстер спорту України, почесний громадянин міста Черкаси, багаторазовий чемпіон і рекордсмен світу та Європи; Валентин Дем’яненко – срібний призер Олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон Європи та світу, заслужений майстер спорту України; Віталій Волошин – майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України, викладач кафедри спортивних дисциплін.

Спортсмени розповіли учасникам зустрічі про свої перемоги та часом перешкоди на шляху, цікаві факти з особистого життя, поділилися цінним спортивним досвідом та закликали всіх розвиватися і займатися спортом.

Медіа