Чернігівська лижна база знову зустріла «Юних олімпійців»
16 Лютого 2024 Поділитися
Чернігівська лижна база знову зустріла «Юних олімпійців»

Вперше від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну на Чернігівській лижній базі відбулись обласні змагання з біатлону «Юні олімпійці», присвячені 30-річчю першої олімпійської медалі Незалежної України на призи бронзової призерки Олімпійських ігор Валентини Цербе- Несіної.

У змаганнях взяли участь 32 юних спортсмени наймолодших вікових груп (2010-2011 р.н. та 2012 р.н. і молодших) відділень біатлону спортивних шкіл Чернігівщини. Для більшості з них змагання стали першими в їх спортивних карʼєрах.

Дистанція складалася з 1.2 до 1.6 кілометра з двома рубежами стрільби лежачи з лазерної зброї. Переможців та призерів було визначено у різних вікових групах серед хлопчиків і дівчаток.

Учасників заходу привітали: заслужений майстер спорту України, призерка чемпіонатів світу, Європи та Кубків світу з біатлону, учасниця трьох Олімпійських ігор, голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області Ніна Лемеш, володарка першої олімпійської медалі Незалежної України, бронзова призерка зимової Олімпіади-1994, кавалерка «Ордена княгині Ольги» Валентина Цербе-Несіна та директор департаменту сімʼї, молоді та спорту Чернігівської ОВА Андрій Шемець.

Переможців змагань нагороджено медалями, грамотами та подарунками. Всі відвідувачі мали змогу пригоститись теплим чаєм та смачною кашею.

Медіа