Ротація членів Відділення НОК України в Чернігівській області
21 Лютого 2024 Поділитися
Ротація членів Відділення НОК України в Чернігівській області

14 лютого відбулась ХVІ позачергова Асамблея Відділення НОК України в Чернігівській області. Участь у заході взяло 38 членів – представників спортивної громади Чернігівщини.

На початку засідання члени Відділення хвилиною мовчання вшанували загиблих у російсько-українській війні. Одним із питань на порядку денному було питання про ротацію членів Відділення.


Так, з урахуванням листів та пакетів документів, що надійшли від Чернігівських обласних федерацій стрілецького спорту, плавання і волейболу, рекомендацій Виконкому, позачергова Асамблея Відділення виключила зі складу членів Відділення НОК України в Чернігівській області представника Чернігівської обласної федерації плавання Дмитра Ковтуна, представника Чернігівської обласної федерації стрілецького спорту Віталія Євтушенка та представника Чернігівської обласної федерації волейболу Олега Буланова. При цьому до складу Відділення було включено Павла Костирка (представника Чернігівської обласної федерації плавання), Галину Авраменко (представницю Чернігівської обласної федерації стрілецького спорту) та Сергія Гривка (голову Чернігівської обласної федерації волейболу).

Вітаємо новообраних членів Відділення та бажаємо їм продуктивної роботи на благо розвитку олімпійського руху на Чернігівщині.

Медіа